GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 8605684
nr 860 5684
Vas
"Parian", Gustafsberg, höjd: 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:25:05
18/11 15:51:15